
Art: 56180-70397EAN: 6094020533543
56180-70397 Rotolo scontrini, Carta termosensibile, 80 mm, Farmacie A
Toon alle:
Stampanti POS,Paper Rolls
Assistenza Clienti Eccezionale
High-Quality Products
Leader nelle Soluzioni Industriali
1.000.000+ Products in Stock
Prezzi a scalare business su richiesta.
Ordina entro le 17:00 e spediremo oggi stesso.
Descrizione
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Pharmacy-A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 80 m
- Diameter rol: 80 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 80 m |
| Diameter rol | 80 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Caratteristiche | Pharmacy-A |
| Specificatie 8 | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot8080a |
| Origineel artikelnummer | 56180-70397 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.3280 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commento




