
Art: 01942-080ZEAN: 4251322300293
01942-080Z Zebra Z-Select 2000D, Rotolo scontrini, Carta termosensibile, 80 mm
Toon alle:
Stampanti POS,Paper Rolls
Assistenza Clienti Eccezionale
High-Quality Products
Leader nelle Soluzioni Industriali
1.000.000+ Products in Stock
Prezzi a scalare business su richiesta.
Ordina entro le 17:00 e spediremo oggi stesso.
Descrizione
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Select 2000D 60 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 250 m
Specifiche tecniche
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Select 2000D 60 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 250 m |
| Diameter rol | 150 mm |
| Diameter van de kern | 25.4 mm |
| Caratteristiche | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1251 |
| Origineel artikelnummer | 01942-080Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 1.1420 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commento









