55001-90001 Rotolo scontrini, Carta termosensibile, 112 mm
Toon alle:
Stampanti POS,Paper Rolls
Descrizione
Standard thermal paper rolls — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Standard thermal paper rolls is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 112 mm
- Lengte: 100 m
- Diameter rol: 92 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 112 mm |
| Lengte | 100 m |
| Diameter rol | 92 mm |
| Diameter van de kern | 25.4 mm |
| Caratteristiche | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot112100 |
| Origineel artikelnummer | 55001-90001 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.5874 kg |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Minimale afname | 300 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?






