56157-30706 Rotolo scontrini, Carta termosensibile, 57 mm, EC-Cash
Toon alle:
Stampanti POS,Paper Rolls
Descrizione
Receipt Rolls — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Receipt Rolls is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: wit
- Producttype: Receipt Roll
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermal Paper
- Roll width: 57 mm
- Length: 40 m
- Roll diameter: 56 mm
- Core diameter: 12.7 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Receipt Roll |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermal Paper |
| Roll width | 57 mm |
| Length | 40 m |
| Roll diameter | 56 mm |
| Core diameter | 12.7 mm |
| Features | EC-Cash (with debit text) |
| Specificatie 8 | free of Bisphenol A |
| Kleur | wit |
| Artikelcode | rot5740ec |
| Origineel artikelnummer | 56157-30706 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1100 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?









