55080-90403 Rotolo scontrini, Carta termosensibile, 80 mm
Toon alle:
Stampanti POS,Paper Rolls
Descrizione
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 120 m
- Diameter rol: 100 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 120 m |
| Diameter rol | 100 mm |
| Diameter van de kern | 25.4 mm |
| Caratteristiche | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot80124m |
| Origineel artikelnummer | 55080-90403 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.4868 kg |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Minimale afname | 20 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?









