
Aucun produit n’a été trouvé
Art: 01942-080ZEAN: 4251322300293
01942-080Z Zebra Z-Select 2000D, rouleau de tickets, papier thermique, 80 mm
Tout afficher:
Imprimantes POS,Paper Rolls
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Select 2000D 60 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 250 m
Spécifications techniques
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Select 2000D 60 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 250 m |
| Diameter rol | 150 mm |
| Diameter van de kern | 25.4 mm |
| Caractéristiques | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1251 |
| Origineel artikelnummer | 01942-080Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 1.1420 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avis








