
Art: LMR036EAN: 6094028840896
Labelmate ZCAT-6-L/R | LMR036
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
labelmate zcat-6-l/r — zcat-6-l/r
labelmate zcat-6-l/r is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt zcat-6-l/r van LABELMATE, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met core houder: 76, max. roll diauitgerust meter: 300 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- heavy-duty label rewinder – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- core houder: 76 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- max. roll diameter: 300 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- max. roll width: 170 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed: 125 cm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | zcat-6-l/r |
|---|---|
| Materiaal | heavy-duty label rewinder |
| Core houder | 76 |
| Max. roll diameter | 300 mm |
| Max. roll width | 170 mm |
| Speed | 125 cm/sec. |
| Artikelcode | lmlmr036 |
| Origineel artikelnummer | LMR036 |
| Merk | LABELMATE |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 5.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken






