
TerugHomeHoneywell PM45C, short door, 8 dots/mm (203 dpi), peeler, disp., USB, USB Host, RS232, Ethernet | PM45CA1010030200
Art: PM45CA1010030200EAN: 6094029451411
Honeywell PM45C, short door, 8 dots/mm (203 dpi), peeler, disp., USB, USB Host, RS232, Ethernet | PM45CA1010030200
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell pm45c — short door, no cover
honeywell pm45c is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt short door, no cover van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 108 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 152 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 4mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 356 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- peeler – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | short door, no cover |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 114 mm |
| Printbreedte (max.) | 108 mm |
| Diameter rol (max.) | 152 |
| Schermformaat | 4mm |
| Artikelcode | intpm45c-4 |
| Origineel artikelnummer | PM45CA1010030200 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 12.7480 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen








