
TerugHomeHoneywell PM45C, long door, 24 dots/mm (600 dpi), disp., USB, USB Host, RS232, Ethernet | PM45CA1000000600
Art: PM45CA1000000600EAN: 6094019353350
Honeywell PM45C, long door, 24 dots/mm (600 dpi), disp., USB, USB Host, RS232, Ethernet | PM45CA1000000600
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell pm45c — long door, 24 dots/mm (600 dpi)
honeywell pm45c is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt long door, 24 dots/mm (600 dpi) van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 24 dots/mm (600 dpi), media width (max.): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 24 dots/mm (600 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- media width (max.): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- print width (max.): 106mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- roll diameter (max.): 152 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 4mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed (max.): 150 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (type b) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | long door, 24 dots/mm (600 dpi) |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 24 dots/mm (600 dpi) |
| Media width (max.) | 114 mm |
| Print width (max.) | 106mm |
| Roll diameter (max.) | 152 |
| Schermformaat | 4mm |
| Artikelcode | intpm45-12 |
| Origineel artikelnummer | PM45CA1000000600 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 12.0980 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen





