
Art: RP4F0001D22EAN: 6094041916943
Honeywell RP4F, IP54, Linerless, USB, BT (5.0), WLAN, 8 dots/mm (203 dpi) | RP4F0001D22
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell rp4f — ip54, linerless
honeywell rp4f is een ip54, linerless van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 112 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch
- 8 dots/mm (203 dpi)
- mediabreedte (max): 112 mm
- printbreedte (max.): 104mm
- diameter rol (max.): 58 mm
- 125 mm/s
- usb
- bluetooth (klasse 5.0)
Technische specificaties
| Producttype | ip54, linerless |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 112 mm |
| Printbreedte (max.) | 104mm |
| Diameter rol (max.) | 58 mm |
| Schermformaat | 125 mm/s |
| Artikelcode | hwrp4f-2 |
| Origineel artikelnummer | RP4F0001D22 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.3340 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen









