
Aucun produit n’a été trouvé
Art: RP4F0001D22EAN: 6094041916943
RP4F0001D22 Honeywell RP4F, IP54, Linerless, USB, BT (5.0), WiFi, 8 pts/mm (203 dpi)
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Mobile Printers
Support Client Exceptionnel
High-Quality Products
Leader en Solutions Industrielles
1.000.000+ Products in Stock
Tarifs dégressifs professionnels sur demande.
Commandez avant 17h00 et nous expédierons aujourd’hui.
Description
Honeywell RP4F — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB
De Honeywell RP4F is een labelprinter van HONEYWELL voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: WLAN (802.11ac).
Caractéristiques
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 112 mm
- Maximale printbreedte: 104 mm
- Maximale roldiameter: 58 mm
- Printsnelheid: 125 mm/s
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: Bluetooth (klasse 5.0)
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
Spécifications techniques
| Producttype | labelprinter |
|---|---|
| Specificatie 1 | direct thermisch |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 112 mm |
| Maximale printbreedte | 104 mm |
| Maximale roldiameter | 58 mm |
| Printsnelheid | 125 mm/s |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | Bluetooth (klasse 5.0) |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| RAM | 256 MB |
| Flash | 2 GB |
| Meegeleverd | accu |
| Specificatie 13 | 4900 mAh |
| Artikelcode | hwrp4f-2 |
| Origineel artikelnummer | RP4F0001D22 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Mobiele printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.3340 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avis









