
Art: E649473EAN: 7411493348396
Elo 1717L rev. B, 43.2 cm (17''), AT, zwart | E649473
Toon alle:
Beeldschermen,Touch schermen
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
elo touch solutions xx17l-serie — 43.2 cm (17''), at
elo touch solutions xx17l-serie is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 43.2 cm (17''), at van ELO, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 5:4, 43.2 cm (17'') is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 5:4 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 43.2 cm (17'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- accutouch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 1280x1024 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (75x75 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 7.8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 200cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 43.2 cm (17''), at |
|---|---|
| 5 | 4 |
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 43.2 cm (17'') |
| Touchtechnologie | accutouch |
| Resolutie | 1280x1024 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (75x75 mm) |
| Artikelcode | elo1717bats |
| Origineel artikelnummer | E649473 |
| Merk | ELO |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 8.2000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen









