
Art: E649473EAN: 7411493348396
E649473 Elo Touch Solutions 1517L/1717L, 43,2cm (17''), AT, Kit (USB), schwarz
Toon alle:
Monitore,Touch screens
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Elo Touch Solutions XX17L-Serie — touchmonitor met 43.2 cm (17'') en USB
De Elo Touch Solutions XX17L-Serie is een touchmonitor van ELO voor kassa, kiosk en selfservice. Dankzij resolutie: 1280x1024 pixels, schermgrootte: 43.2 cm (17'') is deze oplossing geschikt voor een nette en betrouwbare werkplek.
Eigenschaften
- Resolutie: 1280x1024 pixels
- Schermgrootte: 43.2 cm (17'')
- Beeldverhouding: 5:4
- VESA-montage: VESA mount (75x75 mm)
- Helderheid: 200 cd
- Kijkhoek: 170/160° (H/V)
- Contrast: 1000:1
- Aansluitingen: VGA
Technische Daten
| Producttype | touchmonitor (zero-bezel) |
|---|---|
| Beeldverhouding | 5:4 |
| Specificatie 2 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 43.2 cm (17'') |
| Specificatie 4 | AccuTouch |
| Resolutie | 1280x1024 pixels |
| VESA-montage | VESA mount (75x75 mm) |
| Responstijd | 7.8ms |
| Helderheid | 200 cd |
| Kijkhoek | 170/160° (H/V) |
| Contrast | 1000:1 |
| Schermafwerking | ontspiegeld |
| Aansluitingen | VGA |
| Specificatie 13 | HDMI |
| Touch interface | USB |
| Aansluitingen | RS232 |
| Meegeleverd | kabel (USB, VGA) |
| Meegeleverd | netsnoer (EU, US) |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | elo1717bats |
| Origineel artikelnummer | E649473 |
| Merk | ELO |
| Categorie | Touchscreen |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 8.2000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen





