BIXOLONBixolon XT5-46, 24 dots/mm (600 dpi), disp. (kleur), RTC, USB, USB Host, RS232, Ethernet, zwart | XT5-46NS
Beschrijving
bixolon xt5-46 — 24 dots/mm (600 dpi), disp. (kleur)
bixolon xt5-46 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 24 dots/mm (600 dpi), disp. (kleur) van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 24 dots/mm (600 dpi), mediabreedte (max): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 24 dots/mm (600 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 106mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 203mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 127 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (type b) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb host – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 24 dots/mm (600 dpi), disp. (kleur) |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 24 dots/mm (600 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 114 mm |
| Printbreedte (max.) | 106mm |
| Diameter rol (max.) | 203mm |
| Snelheid(max) | 127 mm/sec. |
| Artikelcode | bixxt546ns |
| Origineel artikelnummer | XT5-46NS |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 19.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?






