
TerugHomeGetac F110G7, 29,5cm (11,6''), Projected Capacitive, Full HD, USB, BT, Intel Core i5, SSD, Win. 11 Pro, RB | FTA164JI1DXX
Art: FTA164JI1DXXEAN: 4805388875532
Getac F110G7, 29,5cm (11,6''), Projected Capacitive, Full HD, USB, BT, Intel Core i5, SSD, Win. 11 Pro, RB | FTA164JI1DXX
Toon alle:
Getac F110 Version
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
getac f110g7 — 29,5cm (11
getac f110g7 is een 29,5cm (11 van GETAC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 29.5 cm (11.6''), resolutie: 1920x1080 pixels is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- ultra robuuste
- schermgrootte
- 29.5 cm (11.6'')
- projected capacitive
- multi touch
- resolutie: 1920x1080 pixels
- camera (8 mp)
- front camera (5 mp)
Technische specificaties
| Producttype | 29,5cm (11 |
|---|---|
| Kenmerk | ultra robuuste |
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 29.5 cm (11.6'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Artikelcode | getf110g7-4 |
| Origineel artikelnummer | FTA164JI1DXX |
| Merk | GETAC |
| Categorie | mobiele terminals |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 2.6950 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken






