
TerugHomeTagsZebra WT6000 VersionGetac F110G7, 29,5cm (11,6''), Projected Capacitive, Full HD, USB, BT, Intel Core i5, SSD, Win. 11 Pro, RB | FTA154JI1DXX
Art: FTA154JI1DXXEAN: 4805388875525
Getac F110G7, 29,5cm (11,6''), Projected Capacitive, Full HD, USB, BT, Intel Core i5, SSD, Win. 11 Pro, RB | FTA154JI1DXX
Toon alle:
Getac F110 Version
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
getac f110g7 — 29,5cm (11
getac f110g7 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 29,5cm (11 van GETAC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 29.5 cm (11.6''), resolutie: 1920x1080 pixels is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- ultra robuuste – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 29.5 cm (11.6'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1920x1080 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- camera (8 mp) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- front camera (5 mp) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 29,5cm (11 |
|---|---|
| Kenmerk | ultra robuuste |
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 29.5 cm (11.6'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Artikelcode | getf110g7-3 |
| Origineel artikelnummer | FTA154JI1DXX |
| Merk | GETAC |
| Categorie | mobiele terminals |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 2.6920 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken








