ZebraZebra Z-Select 2000D 190 Tag, thermisch papier, 102x76mm | 800999-020
Beschrijving
zebra z-select 2000d 190 tag — thermisch papier, 102x76mm
zebra z-select 2000d 190 tag is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt thermisch papier, 102x76mm van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met kern: 25.4mm, diauitgerust meter: 102mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermisch papier – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- premium coated – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- voor desktop-printers – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- kern: 25.4mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter: 102mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- afmetingen (wxh): 102x76mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 450 etiketten/ rollen – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- geperforeerd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | thermisch papier, 102x76mm |
|---|---|
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Kenmerk | premium coated |
| Montage | voor desktop-printers |
| Kern | 25.4mm |
| Diameter | 102mm |
| Afmetingen (wxh) | 102x76mm |
| Artikelcode | eti2111 |
| Origineel artikelnummer | 800999-020 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.6600 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











