
Art: 2000415EAN: 5711045533754
Externe papier rol houder, 200 mm (8 inch) | 2000415
Toon alle:
Etiketten printers,Toebehoren
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
externe papier rol houder — 200 mm (8 inch)
externe papier rol houder is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 200 mm (8 inch) van CITIZEN, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 200 mm (8 inch) rolls is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 200 mm (8 inch) rolls – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 200 mm (8 inch) |
|---|---|
| Schermformaat | 200 mm (8 inch) rolls |
| Artikelcode | etd536 |
| Origineel artikelnummer | 2000415 |
| Merk | CITIZEN |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.9460 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken






