ZebraZebra ZipShip 2300, thermisch transfer lint, wax, 33mm | 02300GS03307
Beschrijving
thermal transfer ribbons — zebra, 2300
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige zebra, 2300 van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 2300, rol breedte: 33 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- zebra
- 2300
- wax
- rol breedte: 33 mm
- kern breedte: 110mm
- kern: 12.7mm
- lengte: 74m
- inktzijde: buitenkant
Technische specificaties
| Producttype | zebra, 2300 |
|---|---|
| Merk | zebra |
| Minimale afname | 2300 |
| Ribbonkwaliteit | wax |
| Rol breedte | 33 mm |
| Kern breedte | 110mm |
| Kern | 12.7mm |
| Artikelcode | tt0210 |
| Origineel artikelnummer | 02300GS03307 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.0300 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











