
BackHomeTagsMobile Terminals TabletsZebra ZQ310 Plus, Indoor, USB-C, BT (BLE), NFC, 8 dots/mm (203 dpi) | ZQ31-A0E03RE-00
Art: ZQ31-A0E03RE-00EAN: 6094032197191
Zebra ZQ310 Plus, Indoor, USB-C, BT (BLE), NFC, 8 dots/mm (203 dpi) | ZQ31-A0E03RE-00
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Zebra ZQ310 Plus — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB-C
De Zebra ZQ310 Plus is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: cable (USB).
Key Features
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Aansluitingen: USB-C
- Aansluitingen: Bluetooth (BLE)
- Aansluitingen: NFC
- Aansluitingen: cable (USB)
- RAM: 128 MB
- Flash: 256 MB
- Kleur: zwart Mark Sensor
Technical Specifications
| Producttype | mobile printer |
|---|---|
| Specificatie 1 | direct thermisch |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 58 mm |
| Print width (max.) | 48 mm |
| Roll diameter (max.) | 40 mm |
| Speed (max.) | 100 mm/s |
| Aansluitingen | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth (BLE) |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 10 | label sensor |
| Kleur | zwart Mark Sensor |
| RAM | 128 MB |
| Flash | 256 MB |
| Aansluitingen | cable (USB) |
| Specificatie 15 | belt clip |
| Specificatie 16 | battery |
| Specificatie 17 | 2300 mAh |
| Artikelcode | ettzq31-6 |
| Origineel artikelnummer | ZQ31-A0E03RE-00 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Mobiele printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.5620 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review









