
BackHomeTagsMobile Terminals TabletsZebra ZD621d Healthcare, 8 dots/mm (203 dpi), disp. (colour), RTC, USB, USB Host, RS232, BT (BLE), Ethernet, white | ZD6AH42-D0EF00EZ
Art: ZD6AH42-D0EF00EZEAN: 6094023699635
Zebra ZD621d Healthcare, 8 dots/mm (203 dpi), disp. (colour), RTC, USB, USB Host, RS232, BT (BLE), Ethernet, white | ZD6AH42-D0EF00EZ
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Zebra ZD621d Healthcare — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB
De Zebra ZD621d Healthcare is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: Ethernet.
Key Features
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 108 mm
- Maximale printbreedte: 104 mm
- Maximale roldiameter: 127 mm
- Printsnelheid: 203 mm/s
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: USB Host
- Aansluitingen: RS232
Technical Specifications
| Producttype | labelprinter |
|---|---|
| Specificatie 1 | gezondheidszorg |
| Specificatie 2 | desktopprinter |
| Specificatie 3 | direct thermisch |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 108 mm |
| Maximale printbreedte | 104 mm |
| Maximale roldiameter | 127 mm |
| Printsnelheid | 203 mm/s |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | USB Host |
| Aansluitingen | RS232 |
| Aansluitingen | Bluetooth (BLE) |
| Aansluitingen | Ethernet |
| RAM | 256 MB |
| Flash | 512 MB |
| Specificatie 16 | display (touch scherm, kleur) |
| Specificatie 17 | desinfecteerbare behuizing |
| Key Features | real-time clock |
| Kleur | zwart Mark Sensor |
| Sensoren | Gap Sensor |
| Meegeleverd | kabel (USB) |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer (EU, UK) |
| Kleur | wit |
| Artikelcode | ettzd621d-18 |
| Origineel artikelnummer | ZD6AH42-D0EF00EZ |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Desktop printers |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 3.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewRecently viewed








