ZebraZebra TC27, 2D, SE4710, Projected Capacitive, 8-Pin, USB-C, BT, Wi-Fi, eSIM, 5G, NFC, Android, GMS, black | WCMTB-T27B8ABE8-A6
Description
Zebra TC27 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Zebra TC27 is een mobiele computer van ZEBRA voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Resolutie: 2160x1080 pixels
- Schermgrootte: 15.2 cm (6'')
- Helderheid: 450 cd
- Aansluitingen: USB-C
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (Wi-Fi 6)
- Aansluitingen: NFC
- Touchtechnologie: projected capacitive
Technical Specifications
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (SE4710) |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 15.2 cm (6'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Resolutie | 2160x1080 pixels |
| Specificatie 7 | 8-Pin |
| Specificatie 8 | micro SD-Slot |
| Specificatie 9 | Camera (16 MP) |
| Specificatie 10 | front camera (5 MP) |
| Helderheid | 450 cd |
| Aansluitingen | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (Wi-Fi 6) |
| Specificatie 15 | eSIM |
| Specificatie 16 | 5G |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 18 | Qualcomm Hexa-Core |
| Specificatie 19 | 2 |
| Specificatie 20 | 1 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Flash | 128 GB |
| Os | Android |
| Meegeleverd | Google Mobile Services |
| Specificatie 25 | accu |
| Specificatie 26 | 5200 mAh |
| Protection class | IP65 |
| Beschermklasse | IP68 |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | sytc27-7 |
| Origineel artikelnummer | WCMTB-T27B8ABE8-A6 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.3590 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









