
BackHomeM3 Mobile US30, 2D, SE4770, 10.5 cm (4''), num., hot-swap, BT, Wi-Fi, NFC, Android, black | US300D-T2CWRE-HF
Art: US300D-T2CWRE-HFEAN: 4805388877574
M3 Mobile US30, 2D, SE4770, 10.5 cm (4''), num., hot-swap, BT, Wi-Fi, NFC, Android, black | US300D-T2CWRE-HF
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
M3 Mobile US30 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De M3 Mobile US30 is een mobiele computer van M3 voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Schermgrootte: 10.5 cm (4'')
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802.11ax)
- Aansluitingen: NFC
- Beschermklasse: IP65
- RAM: 4 GB
- Flash: 64 GB
- Meegeleverd: 6700 mAh
Technical Specifications
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (SE4770) |
| Schermgrootte | 10.5 cm (4'') |
| Specificatie 4 | aantal functietoetsen 30 functietoetsen |
| Specificatie 5 | numeriek |
| Specificatie 6 | straight shooter |
| Specificatie 7 | Camera (16 MP) |
| Specificatie 8 | hot swappable |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ax) |
| Aansluitingen | NFC |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 64 GB |
| Specificatie 14 | Android (13) |
| Meegeleverd | 6700 mAh |
| Specificatie 16 | hand riem |
| Specificatie 17 | beschermfolie |
| Specificatie 18 | apart bestellen |
| Meegeleverd | voeding |
| Specificatie 20 | laadstation |
| Beschermklasse | IP65 |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | m3us30t2 |
| Origineel artikelnummer | US300D-T2CWRE-HF |
| Merk | M3 |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.5600 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review





