
BackHomeM3 Mobile UL20, 2D, SE4750, 12.7 cm (5''), Full HD, num., GPS, BT, Wi-Fi, 4G, NFC, Android, GMS | U20X4C-Q2CFRS-HF
Art: U20X4C-Q2CFRS-HFEAN: 4805388877543
M3 Mobile UL20, 2D, SE4750, 12.7 cm (5''), Full HD, num., GPS, BT, Wi-Fi, 4G, NFC, Android, GMS | U20X4C-Q2CFRS-HF
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
M3 Mobile UL20 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De M3 Mobile UL20 is een mobiele computer van M3 voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Resolutie: 1920x1080 pixels
- Schermgrootte: 12.7 cm (5'')
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
- Aansluitingen: NFC
- RAM: 4 GB
- Flash: 64 GB
- Meegeleverd: Google Mobile Services
Technical Specifications
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (SE4750) |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 12.7 cm (5'') |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Specificatie 6 | keypad (functietoetsen 28 keys, numeriek) |
| Specificatie 7 | GPS |
| Specificatie 8 | Camera (16 MP) |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Specificatie 11 | 4G (LTE) |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 13 | Qualcomm Octa Core |
| Specificatie 14 | 2.2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 64 GB |
| Specificatie 17 | Android (10) |
| Meegeleverd | Google Mobile Services |
| Specificatie 19 | accu |
| Specificatie 20 | 6700 mAh |
| Artikelcode | m3ul20x-19 |
| Origineel artikelnummer | U20X4C-Q2CFRS-HF |
| Merk | M3 |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.8520 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review







