IIYAMATF6539AS-B1AG- iiyama ProLite TF6539AS-B1AG, 24/7, 164cm (64,6''), Projected Capacitive, 4K, USB, RS232, Ethernet, Android, kit (USB)
Description
iiyama prolite tf6539as-b1ag — 24/7, 164cm (64
iiyama prolite tf6539as-b1ag is a 24/7, 164cm (64 from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 164 cm (64.6''), resolution: 3840x2160 pixels, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 164 cm (64.6'')
- projected capacitive
- resolution: 3840x2160 pixels
- vesa mount (400x400 mm)
- speaker
- response time: 8ms
- brightness 500cd
- viewing angle 178/178°(h/v)
Technical Specifications
| Product type | 24/7, 164cm (64 |
|---|---|
| Screen size | 164 cm (64.6'') |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Resolution | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa mount (400x400 mm) |
| Minimum order quantity | speaker |
| Response time | 8ms |
| Article code | iiy6539as |
| Original article number | TF6539AS-B1AG |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 65.0000 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?





















