M3M3 Mobile US20W, 2D, SE4770, BT, Wi-Fi, NFC, Func. Num., Android | S20W0C-Q2CWSE-HF
Description
M3 Mobile US20W — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De M3 Mobile US20W is een mobiele computer van M3 voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Resolutie: 480x800 pixels
- Schermgrootte: 10.5 cm (4'')
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Wi-Fi (802.11ac)
- Aansluitingen: NFC
- RAM: 4 GB
- Flash: 64 GB
- Meegeleverd: battery
Technical Specifications
| Producttype | portable data collection device |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (SE4770) |
| Specificatie 3 | keypad (42 keys, Functional Numeric) |
| Specificatie 4 | Cam (16MP, auto-focus) |
| Schermgrootte | 10.5 cm (4'') |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Wi-Fi (802.11ac) |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 9 | Micro SD-Slot |
| Resolutie | 480x800 pixels |
| Specificatie 11 | Qualcomm Octa Core |
| Specificatie 12 | 2.2GHz |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 64 GB |
| Specificatie 15 | Android (10) |
| Protection class | IP65 |
| Meegeleverd | battery |
| Specificatie 18 | 6700 mAh |
| Specificatie 19 | hand-strap |
| Apart bestellen | charging cradle |
| Meegeleverd | voedingsadapter |
| Meegeleverd | netsnoer |
| Artikelcode | m3us20w |
| Origineel artikelnummer | S20W0C-Q2CWSE-HF |
| Merk | M3 |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.5740 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









