
BackHomeCategoriesBarcode ReadersCordless ReadersDatalogic Gryphon I GM4500Datalogic Gryphon I GM4500 VersionHoneywell RT10A, 2D, USB, BT, Wi-Fi, NFC, Android, GMS | RT10A-L0N-18C12S0E
Art: RT10A-L0N-18C12S0EEAN: 5704174304548
Honeywell RT10A, 2D, USB, BT, Wi-Fi, NFC, Android, GMS | RT10A-L0N-18C12S0E
Show all:
Mobile Terminals,Tablets
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Honeywell RT10 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Honeywell RT10 is een mobiele computer van HONEYWELL voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Resolutie: 1920x1200 pixels
- Schermgrootte: 25.7 cm (10.1'')
- Helderheid: 800 cd
- Aansluitingen: USB (3.0, Type A, type C)
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
- Aansluitingen: NFC
- RAM: 4 GB
Technical Specifications
| Producttype | Tablet PC |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (6803FR) |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 25.7 cm (10.1'') |
| Resolutie | 1920x1200 pixels |
| Specificatie 6 | Camera (13 MP) |
| Specificatie 7 | front camera (8 MP) |
| Helderheid | 800 cd |
| Aansluitingen | USB (3.0, Type A, type C) |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Specificatie 12 | audio |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 14 | Micro SD-Slot |
| Specificatie 15 | Qualcomm Octa Core |
| Specificatie 16 | 2.2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 32 GB |
| Specificatie 19 | Android (9.0) |
| Meegeleverd | voeding |
| Specificatie 21 | Google Mobile Services |
| Specificatie 22 | accu |
| Specificatie 23 | stylus-pen |
| Specificatie 24 | apart bestellen |
| Meegeleverd | netsnoer |
| Protection class | IP65 |
| Artikelcode | hwrt10-8 |
| Origineel artikelnummer | RT10A-L0N-18C12S0E |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Tablet pcs |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 1.7940 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review









