
Art: MF700-10EAN: 5712505287897
Promag MF700, RS232 | MF700-10
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Promag MF700 — professionele oplossing voor dagelijks zakelijk gebruik
De Promag MF700 is een professionele oplossing van PROMAG voor zakelijk gebruik. Op basis van de beschikbare productspecificaties is dit product geschikt voor organisaties die betrouwbaarheid en compatibiliteit belangrijk vinden.
Key Features
- Schermgrootte: contactless (up to 5 cm)
- Aansluitingen: RS232
- Producttype: RFID reader
- Specificatie 1: 13.56 MHz (MIFARE)
- Specificatie 2: open cable end
- Specificatie 5: Wiegand
- Specificatie 6: MSR ABA Track 2
- Dimensions (wxhxd): 47x16x83 mm
Technical Specifications
| Producttype | RFID reader |
|---|---|
| Specificatie 1 | 13.56 MHz (MIFARE) |
| Specificatie 2 | open cable end |
| Schermgrootte | contactless (up to 5 cm) |
| Aansluitingen | RS232 |
| Specificatie 5 | Wiegand |
| Specificatie 6 | MSR ABA Track 2 |
| Dimensions (wxhxd) | 47x16x83 mm |
| Artikelcode | pmmf700 |
| Origineel artikelnummer | MF700-10 |
| Merk | PROMAG |
| Categorie | ID technologie |
| Subcategorie | RFID lezers en schrijvers |
| Garantie | 18 maanden |
| Gewicht | 0.1564 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review






