IIYAMAiiyama ProLite IDS, 24/7, 4K, USB, RS232, Ethernet, Wi-Fi, Android, kit (RS232), black | LH8665UHSB-B1
Description
iiyama prolite lh8665uhsb-b1 — 4k, usb
iiyama prolite lh8665uhsb-b1 is a 4k, usb from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 16:9, screen size: 217 cm (86''), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 16:9
- screen size: 217 cm (86'')
- resolution: 3840x2160 pixels
- vesa mount (600x400 mm)
- speaker
- response time: 8ms
- brightness 800 cd
- viewing angle 178/178°(h/v)
Technical Specifications
| Product type | 4k, usb |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Screen size | 217 cm (86'') |
| Resolution | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa mount (600x400 mm) |
| Minimum order quantity | speaker |
| Response time | 8ms |
| Article code | iiylh8665 |
| Original article number | LH8665UHSB-B1 |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (non-touch) |
| Warranty | 60 months |
| Weight | 64.0000 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









