IIYAMAiiyama ProLite LH5041UHS-B2AG, 24/7, 4K, USB, RS232, Ethernet, kit (RS232), black | LH5041UHS-B2AG
Description
iiyama prolite lh5041uhs-b2ag — 24/7, 4k
iiyama prolite lh5041uhs-b2ag is a 24/7, 4k from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 16:9, screen size: 126 cm (50''), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 16:9
- screen size: 126 cm (50'')
- resolution: 3840x2160 pixels
- vesa mount (400x400 mm)
- speaker
- response time: 9
- 5ms
- brightness 500cd
Technical Specifications
| Product type | 24/7, 4k |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Screen size | 126 cm (50'') |
| Resolution | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa mount (400x400 mm) |
| Minimum order quantity | speaker |
| Response time | 9 |
| Article code | iiylh5041 |
| Original article number | LH5041UHS-B2AG |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (non-touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 16.6000 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?







