
BackHomeCategoriesBarcode ReadersHandheld ReadersZebra DS2208Zebra DS2208 Accessory7113751- Labels (paper, plastic), label roll, Epson, normal paper, 76 mm, 33 m
Art: 7113751EAN: 8715946740768
7113751- Labels (paper, plastic), label roll, Epson, normal paper, 76 mm, 33 m
Show all:
Categories
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van EPSON voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Epson
- Materiaal: normaal papier
- Specificatie 3: High Gloss Label
- Coating: Ja
- Lijm: Normaal
- Breedte: 76 mm
Technical Specifications
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Epson |
| Materiaal | normaal papier |
| Specificatie 3 | High Gloss Label |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 76 mm |
| Hoogte | 33000 mm |
| Diameter | 95 mm |
| Diameter kern | 40 mm |
| Labels per rol | 1 |
| Afbakening | Doorlopend |
| Perforation | Geen |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt6042 |
| Origineel artikelnummer | 7113751 |
| Merk | EPSON |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.4560 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review





