
Art: 39655290EAN: 6094018161109
Star mPOP, USB-C, white | 39655290
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Star mPOP — kassalade voor veilig en efficiënt geldbeheer
De Star mPOP is een kassalade van STAR MICRONICS EUROP voor een veilig en efficiënt POS-proces. Deze oplossing past bij winkels en horeca waar een betrouwbare geldafhandeling belangrijk is.
Key Features
- Aansluitingen: 2x host USB (0.5A)
- Aansluitingen: 2x host USB (1.5A)
- Aansluitingen: USB-C (for iOS)
- Aansluitingen: USB-C cable (wit)
- Kleur: wit
- Producttype: Cash drawer-receipt printer combination
- Specificatie 1: front opening
- Dimensions (wxhxd): 308x100x300 mm
Technical Specifications
| Producttype | Cash drawer-receipt printer combination |
|---|---|
| Specificatie 1 | front opening |
| Dimensions (wxhxd) | 308x100x300 mm |
| Insert | 4 bill |
| Specificatie 4 | 6/8 coin |
| Specificatie 5 | 1 check |
| Printer | direct thermisch |
| Media width (max) | 58 mm |
| Roll diameter (max) | 50 mm |
| Printing speed (max) | 100 mm/s |
| Interfaces | 1x slave USB |
| Aansluitingen | 2x host USB (0.5A) |
| Aansluitingen | 2x host USB (1.5A) |
| Aansluitingen | USB-C (for iOS) |
| Includes | netsnoer (EU, UK) |
| Aansluitingen | USB-C cable (wit) |
| Specificatie 16 | tablet holder (double-sided) |
| Kleur | wit |
| Artikelcode | starpopb2 |
| Origineel artikelnummer | 39655290 |
| Merk | STAR MICRONICS EUROP |
| Categorie | Kassalades |
| Subcategorie | Front opening |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 5.5890 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewRecently viewed




