
BackHomeTagsM3 Mobile UL20 AccessoryDatalogic Skorpio X5, contactless, 2D, MR, USB-C, BT, Wi-Fi, num., Gun, GMS, ext. bat., black, Android | 943500062
Art: 943500062EAN: 8785279212966
Datalogic Skorpio X5, contactless, 2D, MR, USB-C, BT, Wi-Fi, num., Gun, GMS, ext. bat., black, Android | 943500062
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Datalogic Skorpio X5 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Datalogic Skorpio X5 is een mobiele computer van DATALOGIC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Resolutie: 800x480 pixels
- Schermgrootte: 10.9 cm (4,3'')
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
- Aansluiting: USB-C
- RAM: 4 GB
- Flash: 64 GB
- Meegeleverd: Google Mobile Services
Technical Specifications
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (medium range) |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 10.9 cm (4,3'') |
| Resolutie | 800x480 pixels |
| Specificatie 6 | keypad (functietoetsen 28 toetsen, numeriek) |
| Specificatie 7 | pistoolgreep |
| Key Features | Green Spot |
| Specificatie 9 | touch scherm |
| Specificatie 10 | Camera (13 MP) |
| Aansluiting | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Geheugen | Micro SD-Slot (max. 256 GB) |
| Specificatie 15 | Qualcomm 660 |
| Specificatie 16 | 2.2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 64 GB |
| Specificatie 19 | Android (10) |
| Meegeleverd | Google Mobile Services |
| Specificatie 21 | accu |
| Specificatie 22 | extended |
| Specificatie 23 | apart bestellen |
| Meegeleverd | interface kabel |
| Protection class | IP65 |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | dlskorpiox5-35-64gb |
| Origineel artikelnummer | 943500062 |
| Merk | DATALOGIC |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.8540 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review







