
Art: ET40AB-001C1B0-A6EAN: 5704174994602
Zebra ET40, 2D, SE4100, USB, USB-C, BT, NFC, Android, GMS | ET40AB-001C1B0-A6
Show all:
Mobile Terminals,Tablets
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Zebra ET40 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Zebra ET40 is een mobiele computer van ZEBRA voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Resolutie: 1920x1200 pixels
- Schermgrootte: 25.4 cm (10'')
- Helderheid: 500 cd
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Wi-Fi 6
- Aansluitingen: NFC
- Aansluiting: USB-C
- RAM: 4 GB
Technical Specifications
| Producttype | Tablet PC |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (SE4100) |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 25.4 cm (10'') |
| Specificatie 5 | Touch scherm |
| Resolutie | 1920x1200 pixels |
| Specificatie 7 | Camera (13 MP) |
| Specificatie 8 | front camera (5 MP) |
| Helderheid | 500 cd |
| Aansluiting | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Wi-Fi 6 |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 14 | Qualcomm Octa Core |
| Specificatie 15 | 2.2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 64 GB |
| Specificatie 18 | Android |
| Meegeleverd | Google Mobile Services |
| Specificatie 20 | accu |
| Specificatie 21 | 7600 mAh |
| Protection class | IP65 |
| Artikelcode | syet40-2 |
| Origineel artikelnummer | ET40AB-001C1B0-A6 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Tablet pcs |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.8150 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review









