
BackHomeHoneywell CT47, FlexRange, 2D, USB-C, BT, 5G, NFC, GPS, warm-swap, Android | CT47-X1N-58D1E0G
Art: CT47-X1N-58D1E0GEAN: 6094030255220
Honeywell CT47, FlexRange, 2D, USB-C, BT, 5G, NFC, GPS, warm-swap, Android | CT47-X1N-58D1E0G
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
honeywell ct47 — 2d, 14 cm (5.5'')
honeywell ct47 is a 2d, 14 cm (5.5'') from HONEYWELL, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 2d, screen size: 14 cm (5.5''), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 2d
- screen size: 14 cm (5.5'')
- 2160x1080 pixels
- gps
- micro sd-slot
- camera (13 mp)
- front camera (8 mp)
- warm swappable
Technical Specifications
| Product type | 2d, 14 cm (5.5'') |
|---|---|
| Minimum order quantity | 2d |
| Screen size | 14 cm (5.5'') |
| Minimum order quantity | 2160x1080 pixels |
| Minimum order quantity | gps |
| Minimum order quantity | micro sd-slot |
| Minimum order quantity | camera (13 mp) |
| Article code | hwct47-12 |
| Original article number | CT47-X1N-58D1E0G |
| Brand | HONEYWELL |
| Category | mobile terminals |
| Warranty | 12 months |
| Weight | 0.4820 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review






