
Art: A30L-A001-0002EAN: 6094020998939
TSC Alpha-30L USB-C, BT (iOS), NFC, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, display | A30L-A001-0002
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
TSC Alpha-30L USB-C — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB-C
De TSC Alpha-30L USB-C is een labelprinter van TSC voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: NFC.
Key Features
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Aansluitingen: USB-C
- Aansluitingen: Bluetooth (iOS)
- Aansluitingen: NFC
- Sensoren: Gap Sensor
- RAM: 128 MB
- Flash: 128 MB
- Meegeleverd: voedingsadapter
Technical Specifications
| Producttype | mobile printer |
|---|---|
| Specificatie 1 | retail |
| Specificatie 2 | industry |
| Specificatie 3 | warehouse |
| Specificatie 4 | direct thermisch |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 80 mm |
| Print width (max.) | 72 mm |
| Roll diameter (max.) | 67 mm |
| Speed (max.) | 127 mm/s |
| Aansluitingen | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth (iOS) |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 13 | Micro SD-Slot |
| Key Features | real-time clock |
| Specificatie 15 | LCD Display |
| Kleur | zwart Mark Sensor |
| Sensoren | Gap Sensor |
| RAM | 128 MB |
| Flash | 128 MB |
| Meegeleverd | voedingsadapter |
| Meegeleverd | netsnoer (EU) |
| Specificatie 22 | belt clip |
| Specificatie 23 | battery |
| Meegeleverd | QSG |
| Artikelcode | tscal30l-2 |
| Origineel artikelnummer | A30L-A001-0002 |
| Merk | TSC |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Mobiele printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.1540 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review









