
BackHomeDatalogic Skorpio X5, contactless, 2D, XLR, BT, Wi-Fi, NFC, num., Gun, GMS, ext. bat., Android | 943500048
Art: 943500048EAN: 8785279212911
Datalogic Skorpio X5, contactless, 2D, XLR, BT, Wi-Fi, NFC, num., Gun, GMS, ext. bat., Android | 943500048
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Datalogic Skorpio X5 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Datalogic Skorpio X5 is een mobiele computer van DATALOGIC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Schermgrootte: 9 cm (4,3'')
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
- Aansluitingen: NFC
- RAM: 4 GB
- Flash: 64 GB
- Meegeleverd: Google Mobile Services
- Meegeleverd: interface kabel
Technical Specifications
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (Extra long range) |
| Specificatie 3 | keypad (28 toetsen, numeriek) |
| Specificatie 4 | pistoolgreep |
| Specificatie 5 | 10 |
| Schermgrootte | 9 cm (4,3'') |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 10 | Qualcomm 660 |
| Specificatie 11 | 2.2GHz |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 64 GB |
| Specificatie 14 | Android (10) |
| Protection class | IP65 |
| Meegeleverd | Google Mobile Services |
| Specificatie 17 | accu |
| Specificatie 18 | extended |
| Specificatie 19 | 6150 mAh |
| Specificatie 20 | hand riem |
| Specificatie 21 | apart bestellen |
| Meegeleverd | interface kabel |
| Artikelcode | dlskorpiox5-28 |
| Origineel artikelnummer | 943500048 |
| Merk | DATALOGIC |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.9800 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review









