
Art: 800999-009EAN: 5711045397844
Zebra Z-Select 2000D 190 Tag, thermal paper, 57x35mm | 800999-009
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Select 2000D 190 Tag
- Coating: Ja
- Lijm: Zonder
- Breedte: 57 mm
Technical Specifications
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Select 2000D 190 Tag |
| Coating | Ja |
| Lijm | Zonder |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 34.93 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Diameter kern | 25.4 mm |
| Labels per rol | 967 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0144 |
| Origineel artikelnummer | 800999-009 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.3460 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review









