Art: 38-T148210-11LF-PEAN: 9501385521889
38-T148210-11LF-P - Labels, TSC, thermal paper, W: 148 mm, H: 210 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Description
TSC Labels, TSC, Thermal Paper, W: 148 mm, H: 210 mm, D: 203 mm, C: 76 mm
The TSC Labels, TSC, Thermal Paper, W: 148 mm, H: 210 mm, D: 203 mm, C: 76 mm is built for professional environments where reliability and ease of use matter every day. This product helps streamline workflows, reduce downtime and support consistent performance in retail, logistics, hospitality or industrial settings. Thanks to its business-focused design, it integrates smoothly into existing installations and supports efficient day-to-day operation.