BackHomeTags10.5 cm (4'')38-G115170-12LF - Labels, TSC, plain paper, W: 115 mm, H: 170 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
Art: 38-G115170-12LFEAN: 9502147464215
38-G115170-12LF - Labels, TSC, plain paper, W: 115 mm, H: 170 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
Description
TSC Labels, TSC, Normal Paper, W: 115 mm, H: 170 mm, D: 127 mm, C: 25.4 mm
The TSC Labels, TSC, Normal Paper, W: 115 mm, H: 170 mm, D: 127 mm, C: 25.4 mm is built for professional environments where reliability and ease of use matter every day. This product helps streamline workflows, reduce downtime and support consistent performance in retail, logistics, hospitality or industrial settings. Thanks to its business-focused design, it integrates smoothly into existing installations and supports efficient day-to-day operation.