BackHomeTagsZebra38-G104074-2-10LF - Labels, TSC, plain paper, W: 104 mm, H: 74 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Art: 38-G104074-2-10LFEAN: 9508889248939
38-G104074-2-10LF - Labels, TSC, plain paper, W: 104 mm, H: 74 mm, D: 203 mm, K: 76 mm
Description
TSC Labels, TSC, Normal Paper, W: 104 mm, H: 74 mm, D: 203 mm, C: 76 mm
The TSC Labels, TSC, Normal Paper, W: 104 mm, H: 74 mm, D: 203 mm, C: 76 mm is built for professional environments where reliability and ease of use matter every day. This product helps streamline workflows, reduce downtime and support consistent performance in retail, logistics, hospitality or industrial settings. Thanks to its business-focused design, it integrates smoothly into existing installations and supports efficient day-to-day operation.