BackHomeTagslabels per Roll: 240 Labels38-G100130-12LF - Labels, TSC, plain paper, W: 100 mm, H: 130 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
Art: 38-G100130-12LFEAN: 9509933745640
38-G100130-12LF - Labels, TSC, plain paper, W: 100 mm, H: 130 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
Description
TSC Labels, TSC, Normal Paper, W: 100 mm, H: 130 mm, D: 127 mm, C: 25.4 mm
The TSC Labels, TSC, Normal Paper, W: 100 mm, H: 130 mm, D: 127 mm, C: 25.4 mm is built for professional environments where reliability and ease of use matter every day. This product helps streamline workflows, reduce downtime and support consistent performance in retail, logistics, hospitality or industrial settings. Thanks to its business-focused design, it integrates smoothly into existing installations and supports efficient day-to-day operation.