BackHomeCategoriesBarcode ReadersIn-Counter ReadersHoneywell HF810/HF811 Honeywell HF810/HF811 Accessory38-G100100-12LF - Labels, TSC, plain paper, W: 100 mm, H: 100 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
Art: 38-G100100-12LFEAN: 9507985461440
38-G100100-12LF - Labels, TSC, plain paper, W: 100 mm, H: 100 mm, D: 127 mm, K: 25.4 mm
Description
TSC Labels, TSC, Normal Paper, W: 100 mm, H: 100 mm, D: 127 mm, C: 25.4 mm
The TSC Labels, TSC, Normal Paper, W: 100 mm, H: 100 mm, D: 127 mm, C: 25.4 mm is built for professional environments where reliability and ease of use matter every day. This product helps streamline workflows, reduce downtime and support consistent performance in retail, logistics, hospitality or industrial settings. Thanks to its business-focused design, it integrates smoothly into existing installations and supports efficient day-to-day operation.