ZebraZebra Z-Perform 1000D, label roll, thermal paper, 76x51mm | 3005807
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Perform 1000D
- Coating: Geen
- Lijm: Normaal
- Breedte: 76.2 mm
Technical Specifications
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Perform 1000D |
| Coating | Geen |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 76.2 mm |
| Hoogte | 50.8 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Diameter kern | 76 mm |
| Labels per rol | 3100 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt3703 |
| Origineel artikelnummer | 3005807 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 1.8020 kg |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Minimale afname | 6 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?











