
BackHomeHoneywell, thermal transfer ribbon, TMX 3710 / HR03 resin, 110mm, 25 rolls/box, black | 1-091647-02-0
Art: 1-091647-02-0EAN: 5704174399964
Honeywell, thermal transfer ribbon, TMX 3710 / HR03 resin, 110mm, 25 rolls/box, black | 1-091647-02-0
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van HONEYWELL voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Honeywell
- Specificatie 2: TMX 3710 / HR03
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 110 mm
- Kern breedte: 110 mm
- Kern: 12.7 mm
Technical Specifications
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Honeywell |
| Specificatie 2 | TMX 3710 / HR03 |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 110 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 12.7 mm |
| Lengte | 76m |
| Rolls/box | 25 Rolls |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3426 |
| Origineel artikelnummer | 1-091647-02-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 2.1420 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review








