IIYAMAProLite TF3215MC-B2AG, 24/7, 80cm (31,5''), Projected Capacitive, Full HD, kabel (USB), zwart | TF3215MC-B2AG
Beschrijving
prolite tf3215mc-b2ag — 24/7, 80cm (31
prolite tf3215mc-b2ag is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 24/7, 80cm (31 van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 80 cm (31.5''), resolutie: 1920x1080 pixels is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 80 cm (31.5'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1920x1080 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (200x200 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 425cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 24/7, 80cm (31 |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 80 cm (31.5'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (200x200 mm) |
| Artikelcode | iiytf3215mc-2 |
| Origineel artikelnummer | TF3215MC-B2AG |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 12.8500 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









