ARMOR thermisch transfer lint, AXR8 hars, 100mm, zwart | T44294IO
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
thermal transfer ribbons — inkanto, axr 8
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige inkanto, axr 8 van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met axr 8, rol breedte: 100 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- inkanto
- axr 8
- hars
- rol breedte: 100 mm
- kern breedte: 100 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 300 m
- inktzijde: buitenkant
Technische specificaties
| Producttype | inkanto, axr 8 |
|---|---|
| Merk | inkanto |
| Ribbonkwaliteit | axr 8 |
| Ribbonkwaliteit | hars |
| Rol breedte | 100 mm |
| Kern breedte | 100 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Artikelcode | tt3204 |
| Origineel artikelnummer | T44294IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.3000 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 50 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?





