Aucun produit n’a été trouvé
T44294IO ARMOR ruban transfert thermique, AXR8 résine, 100 mm, noir
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 8
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 100 mm
- Kern breedte: 100 mm
- Kern: 25.4 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 8 |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 100 mm |
| Kern breedte | 100 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3204 |
| Origineel artikelnummer | T44294IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.3000 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 50 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?





