BIXOLONBixolon SPP-R210, 8 dots/mm (203 dpi), USB, RS232 | SPP-R210K
Toon alle:
POS Printers,Mobiele printers
Beschrijving
bixolon spp-r210 — 8 dots/mm (203 dpi), usb
bixolon spp-r210 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), usb van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 58 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermal – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- media width (max.): 58 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- print width (max.): 48 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- roll diameter (max.): 30mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- speed (max.): 90 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- rs232 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), usb |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermal |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Media width (max.) | 58 mm |
| Print width (max.) | 48 mm |
| Roll diameter (max.) | 30mm |
| Speed (max.) | 90 mm/s |
| Artikelcode | bixr210k |
| Origineel artikelnummer | SPP-R210K |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 0.7360 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









