HoneywellHoneywell PM65, 8 dots/mm (203 dpi), disp., RTC, USB, RS232, Ethernet | PM65A10000000200
Beschrijving
honeywell pm65 — 8 dots/mm (203 dpi), disp.
honeywell pm65 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), disp. van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 178 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 178 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 167.4 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 213mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 250 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- display (touch scherm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- real time cslot – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), disp. |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 178 mm |
| Printbreedte (max.) | 167.4 mm |
| Diameter rol (max.) | 213mm |
| Snelheid(max) | 250 mm/s |
| Artikelcode | hwpm65-14 |
| Origineel artikelnummer | PM65A10000000200 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 17.5460 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?

























